AKTUALIZACE BLOGU: 30.12.2015 v 10:28
----------------------------------------------------------------------------------
AKTUALIZACE SVÁTKŮ JE POZASTAVENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ! :o)
----------------------------------------------------------------------------------

Březen 2014

DENÍČEK - 30.3.2014

30. března 2014 v 8:43 | Peťan |  Vilda - Photo
Krásnou neděli Vám všem! :-)
Jak se máte dneska? :) Co jste dělali přes víkend? :-) My s Vildou jsme byly včera (v sobotu) na chatě a věřte, že fotky jsou a myslím, že se máte na co těšit. ;) Vilda je ostříhaný, okoupaný - tak vypadá huňatě. :D Protože mnoha lidí říká, že Vilda je tlustej. My si osobně myslíme, že není, ale názory se liší, ostatně jako vždy. No, dnes je neděle 30.3.2014 máme jaro a změněný čas!:P Kdo náhodou zapomněl změnit čas, tak jenom na svých hodinách dejte o hodinu víc (např. ze 08:00 na 09:00). Potom už budete plně vybaveni na LETNÍ ČAS!:D A jak vůbec užíváte jaro?:O Těšíte si i na léto?:D:) No nic, já už půjdu. Dávám jsem jednu fotku Vildy ze včerejška. Věřte, že těch fotek je hodně a některé jsou nádherné, ale budu je sem dávat postupně!:)
Tak se mějte krásně a užijte si poslední březnovou neděli, Váš Petr Štelcl! :o)

Vilda běží! :-)

23. března 2014 v 13:05 | Peťan |  Vilda - Photo
Těžko říct jestli krásnou neděli ohledně počasí, ale krásnou neděli ve smyslu, že je víkend zní líp! :-)
Jak se máte?:) Co jste dělali přes týden a víkend? :) Já jsem byl včera na kolech se projet na výlet do Kroměříže
a byla to makačka jet proti větru!:D Každopádně jsem si to užil!:) Včera bylo nádherně!:)
Tak ať tady nezdržuju, tak jsem Vám dám fotku Vildy, jak běží..je to foceno začátkem března!:P
Fotil jsem a upravoval já!:) Doufám, že se Vám líbí!:)
Mějte se krásně a užijte si zbytek neděle a také následující týden, Petr Štelcl! :o)

DENÍČEK - 19.3.2014

19. března 2014 v 22:43 | Peťan |  Novinky
Skvělé, skvělé, skvělé!!:)
Dobrý večer všem, kteří mě pořád ještě navštěvujete!:)
Jak se máte?:) Já po dnešní soutěži ve škole dobře:). Bylo to fájn se skvělýma lidma
se skvělým týmem!:) Jinak doufám, že sledujete když jste na blogu můj Volitelý horní box, kde každý večer přednastavuju kdo bude mít následující den svátek nebo popř. jaký bude významný den!:)
Dnes je Mezinárodní den invalidů a zítra...zítra se podívejte, abych Vám všechno neprozradil!:)
A protože jsem se dneska měl tak skvěle, tak jsem se dneska aji vyfotil!:D
Takže se mějte krásně a já se zase brzo ozvu!:-)
Krásný zbytek týdne, Váš Peťan! :o)

Téma týdne: OHLUŠUJÍCÍ TICHO

11. března 2014 v 22:43 | Peťan |  Téma týdne
Ohlušující ticho...co to vlastně pro mě znamená? No, chtěl bych se k tomuto výbornému tématu rád rozepsat. Pro mě tento výraz znamená ve své podstatě jedno slovo a to ticho. Ticho a samota. Samota a ticho. To jsou nejhorší věci, které můžou člověka potkat. Představte si (né že bych to někomu přál ani nechci aby se to někomu stalo), že žijete s člověkem, kterýho nadevše milujete. Jste s ním 10,15 roků a užíváte si spolu krásný život. Nemáte třeba děti a máte jen toho jednoho člověka (nepočítám kamarády). Najednou Vám ten člověk umírá...až umře. Vy se sice vybrečíte, ale Vaše vzpomínky Vám nikdo nikdy nevezme! Nějaký dny to probrečíte a pak jenom sedíte v prázdném bytě úplně sám. Sám, bez člověka kterého jste miloval. Sedíte, vzpomínáté a kolem Vás pobíhá nesnesitelné ticho. Ticho, které po několika dnech začne být otravné. Až Vás konečně někdo donutí žít, že život máte jenom jeden a že si ho máte užít. To, co se stalo už bohužel nevrátilo, ale určitě by si ten člověk, který umřel nepřál, aby jste se dosmrti trápil. Až Vás tohle někdo donutí, skončí nesnesitelné ticho, začnete se bavit, ale vzpomínky nikdy nezapomenete. Jednou za čas není od věci si sednou do ticha zavzpomínat. No ale teď jinak..Máme lidi, kteří pracují v hlučném prostředí (výrobní továrna, pásová výroba,..) a máme lidi, kteří pracují v klidném prostředí (kancelář,..). Vezme si oba případy..Jdete z práce domů a hraje Vám televize. Lidé s hlučném zaměstnání televizi vypnou nebo dají nahlas? Samozřejmě, že vypnou (není to u všech stejné). Naopak lidé s tichým (klidným) zaměstnáním televizi nebo radio potřebují alepsoň jako "kulisu". A to je zase otázkou ticha. Pak je tady další věc...jsou děti, kteří jsou doma, když rodiče nejsou doma. Dítě se pochvílí bojí..slyší jenom ticho (pokud nedělá něco třeba na počítači). Najednou uslyší nějaký zvuk a hned se bojí. Ticho..zase to ticho, všude ticho. A poslední věc kterou bych chtěl rozebrat jsou hluchoněmí. Ti, neslyší vůbec nic nebo jenom okrajově. Ti žijí celý život pokrytý v tichu. Neumím si představit takový život, ale věřím, že by se na to dalo zvyknout. Na konec bych řekl asi tohle: Ticho s kombinací se samotou je nesnesitelné! Jednou za čas si ten čas udělejme, vyčistěme myšlenky, zavzpomínejme a pak se vraťme do našeho života. Člověk k životu potřebuje i klid (kde patří ticho) a tak si ho jednou za čas udělejme. Ale nikdy nezapomínejte, že ticho je opravdu ticho...a to doslova!

Prosím napište mi jak to cítíte Vy a nebo jak na Vás působí můj názor. Děkuji!


Viloušek!! :-)

3. března 2014 v 18:01 | Peťan a Vilda |  Vilda - Photo
Zdravím všechny!:) Jsem zase tady a dávám jsem tedy po dlouhé doby fotku Vildy!:)
A jak se máte?:) Jak jste si užili prázdniny?:)
Jinak moc děkuji za zvýšení návštěvnosti, moc mě to potěšilo, že sem ještě někdo chodí!:)
Tady Vám dávám fotku Vildy, kterou jsem sám vyfotil a upravil!:-)
No není krásnej?:O Miláček náš!:33
No nic mějte se krásně, a brzo jsem dál další fotku!:-)
Krásné pondělí, Váš Peťan! :o)
MAJITEL BLOGU : Peťan (ŠTUCL)