AKTUALIZACE BLOGU: 30.12.2015 v 10:28
----------------------------------------------------------------------------------
AKTUALIZACE SVÁTKŮ JE POZASTAVENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ! :o)
----------------------------------------------------------------------------------

Srpen 2013


Moje téma: MOTORKA

21. srpna 2013 v 23:06 | Peťan a Vilda |  Diskuse
Když se řekne motorka.. vybaví se mi prostředek na dvou kolech. Ale to, co si na tom prožijete je jiná věc.
Já jsem se rozhodl napsat o tom, protože jsem minulý čtvrtek zažil dlouhou a nezapomenutelnou jízdu na motorce.
Jel jsem se svým strejdou z Přerova za Plzeň..to je jedno odkud kam, ale jak dlouho? Ano, více jak 400 km v podstatě přes celou rebubliku. Vůbec jsem se nebál té jízdy..nikdy předtím jsem totiž na motorce tak nějak nejel. A taky zážitky v cíli stáli za to. Na motorce je to úplná svoboda. Dýcháte vzduch a to v autě může také ale jedete zavření jak v "plechovce". Auto já mám rád, ale k tomu se vyjádřím až pozdějš, nakonci. Svoboda v předjíždění, protože přece jenom je motorka rychlejší než auto. Nevýhoda jízdy je, že musíte sedět pořád stejně a to pak má následky - bolí vás prdel, nohy a říká se i záda. Mě v cíli bolela jenom prdel a uši, a to protože jsem měl helmu a měl jsem tam asi nějak přeložené ty uši, tak proto. Nejlepší věc, nebo spíš nejhezčí pocit na mojí jízdě ve čvrtek byla to, že se motorkáři všichni zdraví. Je to opravdu pěkné, a když vás pozdraví tak i vás to potěší! :o) Celkový pocit z motorek mám dobrej. Motorkáři jsou dárci orgánů - se říká. Jestli opravdu ano, tak to mě ještě víc těší, že jsem mohl aspoň chvíli sedět na motorce. Už to nebudu prodlužovat a zkrátím to tím, že motorky mám hrozně rád. V životě bych na ně rád sedl, ale auto přeci bych měl radši. A zase mluvím o budoucnosti, kterou nesnáším! -_- :D Shrnul bych to tak, že motorka je jedna velká svoboda a ať žiji motorkáři se svými motorky:D a ať tradice ve zdravení zůstane napořád!:D

ZAŽILI JSTE NĚJAKÝ ZÁŽITEK NA MOTORCE? CÍTÍTE TUTO ÚVAHU STEJNĚ NEBO JINAK? :) PROSÍM NAPIŠTE MI SVŮJ NÁZOR NEBO ZÁŽITEK DO KOMENTÁŘŮ!:) DĚKUJU


Lucie Bílá má nový hit - Jsem to já

20. srpna 2013 v 21:42 | Peťan a Vilda |  O Lucce Bíle
Ano, ano..Lucie Bílá má nový hit, který vypustila 18.8.2013. Song se dát bezplatně stáhnout.
Song se jmenuje Jsem to já, a hodně lidí že tahle písnička kopíruje Katy Perry. - Každej je originál a nikdo nikoho nemůže kopírovat, protože je každej jinej. Písnička mě jako fandovi se hrozně líbí. "O.ooooo - vím co je to ooooo." :D ano úryvek z písničky. Vypustila ho, pod záštitkem jejího Černobílého turné 2013. Aby se fanoušci na to turné mohli víc a víc těšit!:)
Písnička je nádherná a proto je tady celá k poslechnutí této písničky s názvem Jsem to já.


Doktoři z Počátků od 25.srpna každou neděli

20. srpna 2013 v 21:32 | Peťan a Vilda |  O Lence Termerové
Dobrý večer všem čtenárům našeho blogu,
dneska jsem přijel z té Plzně a bylo to sam super :o).
Ale teď k článku - Počátky každou neděli.
Začalo to tím, že seriál pojede místo Ordinace v růžové zahradě (OVRZ) přes prázdniny, kde Martin Stránský jako Ota Kovář odjede do Počátky si udělat praxi a zapomenout. Tak to bylo původně. Ale seriál se oblíbil, a jejich sledovatelé chtěli, aby seriál pokračoval. Poslední díl byl určen minulý čtvrtek 15.8.2013, ale v tom se tam objevila Kateřina Vránová z OVRZ a tak díky zápletce může seriál pokračovat. Pokračovat bude každou neděli, kdy první nedělní vysílání bude 25.8.2013 na Nově.
Takže od 25.8.2013 pojede každou neděli na televizi Nova. Všichni doufají, že Počátky budou oblíbené pořád a že sledovanosti neubyde.
Lenka Termerová jako Josefka v seriálu Doktoři z Počátků (DzP) se v seriálu určitě objeví, protože kdo seriál sleduje,tak jste viděli že se s Václavem Postráneckým (doktorem Panenkou) dali nebo dají dohromady. Jak to s nimi a s ostatními hrdiny bude? To všechno se dozvíte každou neděli ve 20:20 na Nově.


14.08.2013

14. srpna 2013 v 21:59 | Peťan a Vilda |  ONLINE Novinky
Tak dneska jsem tady udělal nějaké úpravy!:) Zítra odjíždím pryč, za Plzeň, tak možná s tama budu přidávat články a nebo až přijedu. Mějte se tady krásně a zase někdy:)
A CO SE TADY VLASTNĚ STALO?
S vyplazeným jazykem TÉMA TÝDNE: ŽIVOT S vyplazeným jazykem
S vyplazeným jazykem NOVÝ VZHLED BLOGU/ NOVÁ ÚPRAVA BLOGU S vyplazeným jazykem
S vyplazeným jazykem NOVÁ RUBRIKA: FANKLUBY - O LUCCE BÍLÉ A LENCE TERMEROVÉ S vyplazeným jazykem
S vyplazeným jazykem FOTKA MĚ A VILDY S vyplazeným jazykem

Lenka Termerová - životopis

14. srpna 2013 v 21:49 | Peťan a Vilda |  O Lence Termerové

Lenka Termerová

Lenka Termerová se v různých obdobích zviditelnila především díky televizním seriálům, její umělecký profil ale doplňuje také bohatá práce pro divadlo, ve filmu se objevuje jen výjimečně, ovšem právě tady získala prestižní ocenění. Lenka Termerová pochází z Hradce Králové, její otec byl výtvarníkem, matka pracovala jako účetní. Již na gymnáziu se rozhodla pro herectví, jehož studium absolvovala na pražské DAMU. Již za studií hostovala v pražském Divadle Zdeňka Nejedlého a v Činoherním klubu.

ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2013

14. srpna 2013 v 21:45 | Peťan a Vilda |  O Lucce Bíle
Už to víte? Lucka Bílá chystá velkolepé turné, které bude lepší jak od Madony!:D Poslední lístky zbývají!:) Tak neváhejte, budete to totiž velké!!:)


Lucie Bílá - životopis

14. srpna 2013 v 21:39 | Peťan a Vilda |  O Lucce Bíle

Lucie Bílá

Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková (* 7. dubna 1966, Otvovice) je česká zpěvačka populární hudby a herečka. Mezi její největší hity patří Láska je láska, Trouba, Jsi můj pán, eSeMeS. Mimoto je společnicí ve firmě FANTAZMA, spol. s r.o., která provozuje Divadlo Ta Fantastika.

FANKLUBY - ROZCESTNÍK

14. srpna 2013 v 21:23 | Peťan a Vilda |  ONLINE Novinky


Vilda na Vás nezapomněl, pořád roste

13. srpna 2013 v 8:46 | Vilda |  Vilda - Photo

A tak Vilda pořád roste a stárne..:o)

Téma týdne: ŽIVOT

12. srpna 2013 v 23:11 | Peťan |  Téma týdne

Dlouho jsem tady na blogu nebyl, a rozhodl jsem se, že mě baví psát témata týdne a úvahy, tak se zkusím
zase nějak rozjet blog!:) A tak tedy píšu teď článek k tématu týdnu a to o ŽIVOTĚ!
ŽIVOT - co to je? Život je jenom jeden, jen u kočky se říká že jich má 9.
Život začíná láskou, kdy se dva mají rádi a společně stvoří dítě. V tu chvílí vzniká nový život. Život, který bude mezi náma, bude tady s náma žít v naší komunitě. Ten život, co vystuduje školy, najde si práci, bude mít pěkné stáří a v klidu umře.
Ale to všechno je v této době asi už zázrak. Každej mám svůj život a tak by jsme ho měli začít žít.
Každá sekunda, každá minuta, hodina, den, měsíce i roky utííká a uteče to tak rychle, že až budete na "smrtelné posteli" a pak si řeknete, že jste chtěli udělat TO a TO a jenom dopovíte a naposled jste vydechli. Pak už Váš život končí. Aspoň tady, nevím jak je o Posmrtným životě!:D
Život může také skončit nešťastnou náhodou. Sebevražda - kdy člověk si myslí, že ho svět nenávidí..a to není pravda, třeba na konci světa čeká právě ten pravej..vždycky je důvod žít! Když si řeknete, že už nechcete žít, neříkejte to! Váš život už nepůjde vrátit a věřte, že stojí žít pro cokoliv! Nešťastnou náhodou se myslí i dopravní nehoda, nebo vražda nevinné člověka!
Já svůj život miluju!:3 Mám to co chci a doufám, že všechno výjde podle mých plánů!! Protože jsem si řekl, že každá sekunda mého života utíká! Život je jedna velká hra. - Hra? Proč? Máme svůj jeden život a musíme přejít v životě přes hodně překážek.. a postupně o ně zakopáváme a tím nám ubývá život, až to pak jednou nepřeskočíme, je po životě!
A proto už to zkrátím..VAŽTE SI ŽIVOTA, VAŽTE SI HO! Pokud chcete něco podniknout, chcete uskutečnit sen, neváhejte a ten sen co půjde uskutečnit, tak ho rychle uskutečnějte! Protože, pak už nebude příležitost!
Prosím všechny aby si svého života vážili..

POPROSIL BYCH VÁŠ NÁZOR NA MOJI ÚVAHU NA TOTO TÉMA, DĚKUJI! :o)

MAJITEL BLOGU : Peťan (ŠTUCL)